14.12.2012, 15:29, Stáří: 12 r.

Angličtina pro zaměstnance FF UP

Individuální konzultace v anglickém jazyce pro akademické pracovníky FF UP.
Skupinové kurzy všeobecné angličtiny pro všechny zaměstnance FF UP.

Celofakultní projekt UPlift (hl. řešitel doc. Kalous) nabízí v letním semestru 2013 kurzy anglického jazyka:

1. Individuální konzultace v anglickém jazyce pro akademické pracovníky FF UP.  Kurzy budou probíhat v rozmezí od 11. 2. 2013 do 10. 5. 2013 jeden krát za týden s časovou dotací 60 až 90 min. Pevný termín konání konzultace si po dohodě s lektorem stanový každý účastník sám.  V případě naplnění kapacity platí pořadí zaslaných přihlášek. Nepřijatí zájemci budou informováni o dalších možných termínech výuky v průběhu trvání projektu.
  2. Skupinové kurzy všeobecné angličtiny pro všechny zaměstnance FF UP . Kurzy budou probíhat od 11. 2. 2013 do 10. 5. 2013 jeden krát za týden ve čtyřech skupinách v následujících termínech:
    • začátečníci: středa 16:00-17:30
    • mírně pokročilí: čtvrtek 15:30-17:00
    • středně pokročilí: středa 16:00-17:30
    • pokročilí: středa 15:30-17:00
    Kurzy se budou konat v prostorách budovy na Tř. Svobody 26. V případě zájmu je možné se před definitivním zařazením do skupiny nechat otestovat rozřazovacím jazykovým testem. V případě naplnění kapacity platí pořadí zaslaných přihlášek. Nepřijatí zájemci budou informováni o dalších možných termínech výuky v průběhu trvání projektu.

Kurzy jsou bezplatné.  Prosíme všechny zájemce, aby před přihlášením se do některého z kurzů, bedlivě zvážili svoje časové možnosti pro pravidelné navštěvování výuky. Potvrzení Vašeho zájmu společně s uvedením informace o typu kurzu (v případě všeobecné angličtiny i úrovně) zasílejte, prosím, nejpozději do 15. 1. 2012 emailem na adresu dana.hellova@upol.cz

Další informace o projektu www.uplift.upol.cz