10.01.2014, 09:36, Stáří: 11 r.

Archivář - Fosfa Univerzita

Autor: -mar-

Kdo nabízí pracovní pozici:

• Fosfa akciová společnost

Požadujeme:

• Naším krédem je vyznávání baťovských principů a morální integrity. Při výběru uchazečů klademe důraz na pozitivní energii, schopnost vzbuzovat energii u druhých, dotahovat, odvahu přijímat nepopulární rozhodnutí, vášeň pro věc, otevřenost a adaptabilitu, disciplinovanost, férovost a především respekt a úctu k lidem. Důležitými ukazateli při hodnoceni je i GEMBA kultura (důraz na akci samotnou přímo na pracovištích, ne od kancelářského stolu) a touha po sebevzdělávání. Záleží nám na budování vzájemné důvěry mezi lidmi napříč firmou.
  •  VŠ vzdělání v oboru archivnictví, historie a příbuzných oborů (minimálně stupně bakalář),
  • min. 2 roky praxe v oboru,
  • anglický jazyk – vyšší pokročilá úroveň (C1),
  • znalost MS Excel, MS Word a MS PowerPoint na pokročile úrovni,
  • smysl po detail,
  • vášeň pro věc, pozitivní přístup a otevřenou mysl,
  • orientace na cíl, samostatnost,
  • dobré komunikační schopnosti.
  • Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení na tuto pozici je vyplnění on-line testu z AJ, který Vám bude ihned po ukončení registrace odeslán na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. V případě nevyplnění testu do 24 hodin od obdržení, nebude Vaše žádost posouzena.

Nabízíme:

• příležitost pracovat pro firmu s celosvětovou působností v oblasti produktů na bázi fosforu a jednoho z nejvýznamnějších výrobců privátních značek detergentů ve střední a východní Evropě,
  • práci v kreativním a ambiciózním mladém týmu s otevřenou myslí,
  • možnost dalšího vzdělávání (jedna z top priorit společnosti) i v rámci Fosfa Univerzity,
  • možnost profesního a osobního rozvoje,
  • velká možnost seberealizace,
  • 5 týdnů dovolené.