04.05.2010, 15:16, Stáří: 14 r.

Beseda na téma Rakovina prsu zblízka

Autor: Dagmar Zlámalová

Dovolujeme si Vás pozvat u příležitosti Svátku matek na odpolední kávu za poslechu živé country hudby ve velké zasedací místnosti děkanátu a na otevřené terase v 6. podlaží budovy Přírodovědecké fakulty na tř. 17. listopadu 12 spojenou s besedou na téma Rakovina prsu zblízka dne 13. května 2010 od 14 hodin.

Akce je učena všem ženám (zaměstnankyním, studentkám, manželkám zaměstnanců), které prevence svého zdraví zajímá, samozřejmě rádi Vás uvítáme i s doprovodem (manželem, přítelem).

V rámci besedy vystoupí primářka Masarykova onkologického ústavu MUDr. Katarina Petráková, která pohovoří o nemoci jako takové, o možné prevenci, současných způsobech léčby, zprostředkuje zkušenosti z praxe. O svých zkušenostech, o svém pohledu na rakovinu pohovoří PhDr. Marie Nosálková ze sdružení Amélie a další hosté.

Malebné tóny hudby jsme rádi svěřili do režie skupiny 3+1.

Z důvodu zajištění občerstvení Vás prosíme, abyste v případě zájmu potvrdili svoji účast nejpozději do 10. května e-mailem na dagmar.zlamalova@upol.cz nebo telefonicky na kl. 4155.

Těšíme se na příjemné setkání s Vámi.