14.09.2011, 08:00, Stáří: 13 r.

Cena rektora pro nejlepší sportovce z řad studentů UP

Autor: -da-

Rektor Univerzity Palackého Olomouci  vyhlašuje „Cenu rektora pro nejlepší sportovce z řad studentů UP“ pro rok 2011.

Cena rektora se uděluje jednotlivcům za nejlepší sportovní výsledky, kterých dosáhli v akademickém roce 2010/2011.

Návrhy na ocenění mohou podávat všichni členové akademické obce UP v Olomouci. Ocenění obdrží finanční odměnu ve výši 2000 Kč formou mimořádného stipendia z centrálních prostředků UP.

Návrhy se předkládají do 14. října 2011 na lubomir.dvorak@upol.cz nebo na sekretariát prorektora prof. Lubomíra Dvořáka, CSc., Bc. Jaroslavě Seifriedové - II. patro RUP, Křížkovského 8. Návrhový list je přílohou vyhlášení.

Komise jmenovaná rektorem UP předložené návrhy posoudí a navrhne studenty k ocenění.

V Olomouci dne 8. září 2011
Prof. RNDr. Miroslav Mašláň, CSc.
rektor