15.02.2012, 08:10, Stáří: 12 r.

Český rozhlas vypisuje výběrové řízení na pozici Vedoucí Centra pro děti a mládež

Autor: -da-

Centrum pro děti a mládež bude klíčovým útvarem při přípravě moderně pojatých pořadů pro nejmladší posluchače. Cílem je získat a udržet dětské posluchače ve stále náročnějším konkurenčním prostředí, nabídnout jim nové formáty a využít k tomu i multimediální technologie. Plánované Centrum pro děti a mládež bude také mít na starosti chystanou digitální a internetovou stanici s předpokládaným zkušebním startem v září 2012.

Předpokládaný nástup: 1. duben 2012

Od úspěšných kandidátů na pozici vedoucí centra očekáváme:

• vysokoškolské vzdělání
  • zkušenosti s řízením většího pracovního týmu
  • znalost multimediálního prostředí
  • přehled v oblasti literatury, hudby a tvorby pro děti a mládež
  • znalost mediálního trhu
  • znalost anglického jazyka
  • zkušenost z mediální společnosti vítána
  • morální bezúhonnost

Informace k výběrovému řízení

Obsazení pozice se uskuteční otevřeným výběrovým řízením.

Přihlásit se může jakýkoliv pracovník Českého rozhlasu, který prokáže svou odbornou způsobilost a kompetenci zpracováním písemného materiálu a pohovorem před výběrovou komisí. Výběrové řízení je otevřeno i všem zájemcům z řad odborné veřejnosti.

Podmínky účasti ve výběrovém řízení

Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat tyto náležitosti:

• strukturovaný životopis
  • doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • motivační dopis
  • zhodnocení ukázky programu, který bude zaslán jako podklad pro druhé kolo výběrového řízení
  • zpracování koncepce digitální stanice pro děti a mládež při délce vysílání maximálně 12 hodin denně - rozsah max 2 strany A4 (je nutné zaslat s přihláškou do výběrového řízení)

Předložené přihlášky bude hodnotit komise jmenovaná generálním ředitelem.

Přihlášku obsahující životopis, motivační dopis a zpracovaný písemný materiál (koncepce digitální stanice) zašlete, prosím, prostřednictvím odpovědního formuláře na stránce rozhlas.jobs.cz/  nejpozději 29. února 2012.