07.11.2013, 10:42, Stáří: 11 r.

Čestné uznání rektora autorům odborných knih v roce 2013

Soutěž byla vyhlášena 2. 9. 2013 s termínem odevzdání návrhů do 15. 10. 2013. Do soutěže bylo celkem přihlášeno 55 odborných knih, z toho 1 odb. kniha z přírodních věd, 4 odb. knihy z lékařských věd, 23 odb. knih z humanitních věd a 27 odb. knih ze společenských věd.

Po důkladném prostudování a prodiskutování přihlášených odb. knih komise vybrala 31 odb. knih, které splňují požadavky vyhlášení soutěže a tyto doporučila ocenit. Z těchto 31 odb. knih byla 1 odb. kniha z přírodních věd, 2 odb. knihy z lékařských věd, 17 odb. knih z humanitních věd a 11 odb. knih ze společenských věd.

Na doporučení komise se rektor prof. RNDr. Miroslav Mašláň, CSc., rozhodl ocenit 36 autorů se 31 odbornými knihami.

Výsledek soutěže je v přiloženém dokumentu.

Finanční odměna bude vyplacena v roce 2013.

Slavnostní předání ocenění se bude konat v roce 2014.