15.11.2011, 07:56, Stáří: 13 r.

Den otevřených dveří Cyrilometodějské teologické fakulty UP

Autor: -da-

ilustrační foto M. Otava

Den otevřených dveří se uskuteční v sobotu 26. listopadu 2011 od 9.00 do 14.00 hod. v budově Cyrilometodějské teologické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, Univerzitní 22. Na studijním oddělení děkanátu budou referentky poskytovat informace o otevíraných studijních programech a oborech a administrativních záležitostech souvisejících s přijímacím řízením. V 11.00 hod. se uskuteční v učebně U 11/3 ve 3. poschodí budovy fakulty informační vstup proděkana fakulty. Další Den otevřených dveří se uskuteční v pátek 20. ledna 2012 od 9.00 do 14.00 hod.

Den otevřených dveří na Caritas – VOŠ

Zájemci o kvalitní vzdělání potřebné pro sociální, humanitární či charitativní práci získají informace o nabízených oborech, souběžném vysokoškolském studiu na CMTF UP i dalších aktivitách školy ve stejný den, tzn. v sobotu 26. listopadu od 9 do 14 hodin v budově školy na náměstí Republiky. Více informací lze najít na www.caritas-vos.cz .

Více o Dni otevřených dveří Univerzity Palackého na www.studuj.upol.cz.