15.11.2011, 08:32, Stáří: 13 r.

Den otevřených dveří Právnické fakulty UP

Autor: -da-

ilustrační foto M. Otava

Den otevřených dveří pořádá Právnická fakulta UP v sobotu dne 26. listopadu 2011 v budově A Právnické fakulty UP v Olomouci, tř. 17. listopadu 8 v době od 9,00 do 14,00 hodin (tramvajové spojení č. 1 a 7 s výstupem na zastávce Envelopa). V uvedenou dobu budou uchazečům o studium k dispozici informativní materiály o přijímacích zkouškách, podklady k jejich přípravě apod. Zájemcům mohou být zodpovězeny veškeré dotazy týkající se studia v totožných informativních vstupech za účasti vedení fakulty v 10,00 a ve 12,00 hodin.

Více o Dni otevřených dveří Univerzity Palackého na www.studuj.upol.cz.