28.11.2014, 12:13, Stáří: 10 r.

Diplomatická akademie MZVČR zve na den otevřených dveří

Autor: -da-

Diplomatická akademie Ministerstva zahraničních věcí ČR si dovoluje pozvat zájemce o studium i širokou veřejnost na den otevřených dveří.

Ředitelka Diplomatické akademie MZV JUDr. Věra Jeřábková, CSc., představí poslání Diplomatické akademie MZV v přípravě diplomatických pracovníků České republiky na zahraniční službu, zejména studijní program pro juniorní diplomaty a výběrové řízení do Diplomatické akademie.

Kdy: 10. 12. 2014, od 14:00 do 16:00 hodin.

Kde: v sídle Diplomatické akademie, Rytířská 31, Praha 1, 110 00

• Uvítání dr. Věrou Jeřábkovou, ředitelkou Diplomatické akademie MZV
  • Informace o požadavcích a průběhu přijímacího řízení do Diplomatické akademie MZV
  • Informace o studijním programu pro juniorní diplomaty
  • Diskuse s účastníky

Vaši účast potvrďte na e-mailovou adresu da@mzv.cz s uvedením jména, příjmením a čísla občanského průkazu nejpozději do 4. 12. 2014.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Diplomatická akademie