21.11.2011, 15:19, Stáří: 13 r.

Diskutuj o Evropě: Vize europoslanců do roku 2014

Autor: Radim Kašpar

V pátek 25. 11. 2011 se v Olomouci uskuteční konference na téma Postavení EU ve světě jako geopolitického hráče. Na panelu vystoupí poslanci Evropského parlamentu - Evžen Tošenovský - Jan Březina Společně s nimi vystoupí také vybraný student a zástupce Katedry politologie a evropských studií. O projektu: Evropský parlament – Informační kancelář v ČR pořádá sérii konferencí založenou na diskuzi názorů europoslanců s vysokoškolskými studenty, akademickými pracovníky a odborníky na konkrétní vybrané téma. Prostřednictvím tohoto projektu budou mít studenti vysokých škol unikátní možnost konfrontovat své teoretické znalosti o tématu a činnosti Evropského parlamentu s praktickými zkušenostmi přítomných českých europoslanců. Zároveň se zajímavou formou dozví více informací o fungování a významu Evropského parlamentu, práci europoslanců a aktuálních tématech, které mají bezprostřední dopad na život občanů členských států EU.

Bližší informace na www.eutis.cz/diskutuj-o-evrope.php