20.11.2012, 12:38, Stáří: 12 r.

Diskuze o možnostech uplatnění absolventů filozofické fakulty

Autor: -ff-

Ilustrační foto: SXC

Chcete se stát úspěšným absolventem v konkurenčním prostředí trhu práce? Chcete vědět, co vás čeká při vstupu na trh práce? Chcete jít dál studovat nebo pracovat do zahraničí? Přijďte 27. listopadu 2012 v 16:30 do Velké zasedací místnosti děkanátu FF na setkání s Dianou Hověžákovou a Ivou Mawlood Tahovou z Profesně poradenského centra FF UP a Jolanou Palinkovou z Úřadu práce v Olomouci.

Diskutujte o možnostech uplatnění doma i v zahraničí, domácích a zahraničních pracovních stážích, či vlastních kariérních akčních plánech. Buďte u toho, když jde o důležité informace pro vaši budoucnost.