01.04.2010, 07:40, Stáří: 14 r.

Divadelní věda a filmová věda - přihlášky do 30. 6.

Autor: -red-

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vyhlašuje druhé kolo
přijímacího řízení pro kombinované dvouoborové bakalářské studium oboru Divadelní věda a filmová věda.

• Přihlášky  podávejte pouze elektronickou formou do 30. června 2010.
  • Ústní přijímací zkouška se bude konat 1. září 2010.
  • Studium bude zahájeno v říjnu 2010.

Informace o oboru najdete na stránce www.filmadivadlo.cz.

Filozofická fakulta bude ve 2. kole přijímacího řízení přijímat jen přihlášky ke studiu výše uvedeného studijního oboru. Na ostatní studijní obory přihlášky ke studiu přijímány nebudou vzhledem k naplněnosti oborů v prvním kole přijímacího řízení.

Termín podání e-přihlášky pro 2. kolo: od 1. 4. do 30. 6. 2010
Termín přijímací zkoušky: 1. 9. 2010
Administrativní poplatek: 500,- Kč
Banka: Komerční banka a. s. Olomouc
Účet: 19-109 633 0227/0100
Variabilní symbol: 216492
Konstantní symbol: 379- u platby složenkou, 0308- u bankovního převodu
Adresa majitele účtu
Univerzita Palackého v Olomouci
Křížkovského 8, 771 47 Olomouc
UPOZORNĚNÍ:
Při platbě poplatku za přijímací řízení je třeba uvést správný specifický symbol, který vygeneruje jednotlivá e-přihláška. V případě neuvedení či nesprávném uvedení specifického symbolu nebude platba spárována s přihláškou, kterou pak není možné převést do přijímacího řízení. Příkaz k úhradě, potvrzení ze sběrného boxu, atd. nelze považovat za věrohodný doklad o provedení platby. Při neúčasti u přijímací zkoušky se poplatek NEVRACÍ.

Další informace:
• Ověřenou kopii maturitního vysvědčení (příp. nejvyššího dosaženého vzdělání) uchazeč odevzdá v den zápisu do bakalářského studia.
• Zkrácenou tištěnou verzi e-přihlášky spolu s dokladem o zaplacení poplatku není třeba zasílat!
• Všechny informace o druhém kole přijímacího řízení pro kombinované studium oboru Divadelní věda a filmová věda a přijímací zkoušce lze nalézt na internetové adrese www.upol.cz. a na adrese Katedry divadelních, filmových a mediálních studií FF UP www.filmadivadlo.cz, která výše uvedený studijní obor garantuje.