14.09.2012, 14:14, Stáří: 12 r.

Editační, prezentační a navazující pedagogické dovednosti

Autor: -dh-

Nabídka předmětu typu „C“ v ZS 2012 pro všechny studenty Univerzity Palackého

• Chcete se podělit o znalosti z oboru, a nevíte jak na to? Čeká vás řečnické vystoupení před velkým a neznámým publikem?
  • Láká vás tvorba zvukových a audiovizuálních relací?
  • Tušíte, co je důležité znát při fotografování? Umět fotografovat není jen zmáčknout spoušť!
  • Víte, co je švenk, nájezd, velký celek? Střihová skladba videosnímku není náhoda!
  • Dramaturgie a editace nemusí být nic složitého.

Právě pro vás je určen předmět skupiny “C”  Editační, prezentační a navazující pedagogické dovednosti v oblasti  šíření odborných, vědeckých výstupů a popularizace (kód KZU/EPPD, vyučující Mgr. Alexander Mencl)

Každé LICHÉ pondělí od 16:45 do 20:00 na Katedře žurnalistiky FF UP, Křížkovského 14, učebna č. 3 (1. patro).

ZAČÍNÁME 24. ZÁŘÍ 2012.

Zapisovat se do předmětu je možné do 24. 9. (kapacita je omezená).