25.09.2013, 07:53, Stáří: 11 r.

Evropský den jazyků s BEST Sportcentrem Olomouc

Autor: -ps-

Dovolujeme si Vás pozvat na European Day of Languages (Evropský den jazyků), který se koná ve čtvrtek 26. 9. 2013 v 20.00 hodin v BEST Sportcentru Olomouc (www.facebook.com/best.sportcentrum).

Přivítáme Vás v moderních zrekonstruovaných prostorách, společně  oslavíme tento celoevropský svátek nejen hrou bowlingu, ale především  aktivitami spojenými s jazykovými hrami, dovednostmi, znalostmi, při kterých si můžete trénovat svou jazykovou zdatnost nebo si jen tak užít multikulturní prostředí.

Tento den se také stane 1. dnem pravidelné Language Exchange ´Intercambio´, která se bude konat každý čtvrtek od 20.00 hodin v BEST Sportcentru Olomouc. Cílem těchto akcí je podpořit jazykové vzdělání, pobavit se v multikulturním prostředí a především prožít příjemný večer ve společnosti.