21.10.2010, 12:17, Stáří: 14 r.

Filozofická fakulta nabízí studentům stipendium za mimořádné výkony

Autor: -mar-

Nové vedení Filozofické fakulty se rozhodlo podporovat studenty, kteří plní svou činností významnou společensky prospěšnou roli, nebo vynikají v oblasti těsně související s jejich studovaným oborem.

Stipendium za mimořádné výkony bude uděleno děkanem FF UP na základě výběru z návrhů za zimní semestr akademického roku 2010/2011. Návrhy mohou podat reprezentanti studentských aktivit na FF UP do 1. 11. 2010 na adresu petr.bilik@upol.cz. Podmínkou je, aby se činnost studenta/ky, jemuž/jíž je stipendium navrženo, odehrála od 20. 9. 2010 do 31. 12. 2010.

Maximální navržené stipendium je 5 000 Kč na osobu, návrh pak musí obsahovat jméno, studijní číslo a obor studenta/ky a stručné odůvodnění.
Podle proděkana fakulty Mgr. Petra Bilíka, PhD., Budou termíny pro rok 2011 a podmínky k podání návrhů pro oba semestry oznámeny s dostatečným předstihem.

Přesné údaje o stipendiích udělovaných v rámci univerzity najdou zájemci na webových stránkách UP pod odkazem Studenti.