08.11.2012, 08:34, Stáří: 12 r.

Fotbal a společnost

Autor: -da-

Katedra politologie a evropských studií Filozofické fakulty UP ve spolupráci s dalšími partnery projektu Víc než hra srdečně zve na odbornou konferenci o sociálních, ekonomických, politických a kulturních aspektech fotbalu.

Konference Fotbal a společnost se uskuteční 12. listopadu 2012 v Kapli Božího Těla v Uměleckém centru Univerzity Palackého v Olomouci,za účasti Martina Novotného (primátor Olomouce), Pavly Brady (náměstkyně primátora Opavy), Stanislava Hraběte (Deník Sport), Pavla Stejskala (Fakulta sportovních studií MU Brno), Jiřího Novotného (Vysoká škola ekonomická Praha), Tomáše Lebedy (Filozofická fakulta UP), Tomáše Janči (Sportbiz.cz), Martina Raka (SK Sigma Olomouc) a dalších hostů.

Program