22.08.2013, 15:55, Stáří: 11 r.

Fotosoutěž DZS - Praxe je školou života

Autor: -ps-

Rádi bychom Vás informovali o probíhající fotosoutěži Domu zahraničních služeb určené pro neprofesionální amatérské fotografy, která trvá až do 15.9.2013. Pro letošní rok bylo vybráno zajímavé, ale na zpracování trochu náročné téma: Praxe je školou života.

Více o soutěži najdete na našich webových stránkách.

Fotografie lze vložit přes webové stránky www.naep.cz/fotosoutez/, nebo zaslat emailem na adresy fotosoutez@dzs nebo czgasparikova@dzs.cz. V ideálním případě by snímky měly splňovat podmínku velikosti snímku (min. 2000x3000 pixelů), a také by měly být doplněny stručným komentářem k danému tématu. Ze zaslaných fotografií se bude vybírat 13 vítězných, které se objeví na kalendáři naší organizace. Vítězové budou obdarováni a pozváni na vernisáž, kde jim budou ceny předány.

Soutěž je určena široké veřejnosti - zapojit se tedy můžete i Vy, koordinátoři programu Erasmus, či třeba Vaši kolegové z řad zaměstnanců škol.