29.06.2012, 08:13, Stáří: 12 r.

Hledá se dobrovolník pro Centrum vzdělávání mládeže ve Waldmünchenu

Autor: -ps-

Německá partnerská organizace Centrum vzdělávání mládeže Jugendbildungsstätte Waldmünchen hledá od 1. září 2012 na dobu jednoho roku dobrovolníka nebo dobrovolnici v rámci Evropské dobrovolné služby programu EU Mládež v akci.

Pobyt je hrazen z grantových prostředků programu a je pro mladé lidi zdarma. Nabídka je vhodná pro mladé lidi do 30 let s bydlištěm (legálním pobytem) v Česku.

Dobrovolník bude členem pedagogického týmu a jeho náplní práce bude plánování, realizace i vyhodnocení seminářů pro mladé lidi. V rámci těchto aktivit později přebírá i vlastní zodpovědnost za menší projekty. Vedle této hlavní činnosti se bude podílet také např. na přípravě podkladů pro semináře nebo na tvorbě seminárních nabídek a v oblasti administrace a správy. Více se dozvíte zde.