29.11.2012, 10:02, Stáří: 12 r.

Hranice normality v práci. Co je normální a co ještě/už ne

Autor: -bs-

Pracujete? Vyděláváte peníze nebo vás vstup do pracovního procesu teprve čeká? Svět práce je důležitou komponentou života člověka, která nám zajišťuje jistý materiální (ne)komfort a také možnost vlastní seberealizace. Na jedné straně jsme obklopeni neustále se rozšiřujícími možnostmi uplatnění v práci, na straně druhé není jednoduché se v nich zorientovat a vybrat si tu správnou cestu. Je lepší být zaměstnancem či podnikatelem? Jak se vypořádat se vzestupem/ pádem v práci? Je důležitější cíl nebo proces?

Pokud vás zajímají tyto a další otázky, pak jste srdečně zváni na konferenci Hranice normality v práci. Co je normální a co ještě/už ne, pořádanou Katedrou psychologie a Katedrou aplikované ekonomie Filozofické fakulty UP. Konference je pro účastníky bezplatná. Uskuteční se 21. 1. 2013 v prostorách Uměleckého centra UP (Konviktu), Univerzitní 3, Olomouc.

Více informací na www.ekonompsych.upol.cz.