10.09.2012, 15:51, Stáří: 12 r.

Individuální kurzy akademické angličtiny pro studenty

V rámci celofakultního projektu UPlift otevíráme pro studenty 3. ročníku bakalářského stupně studia a studenty magisterského stupně studia na FF UP, individuální kurz akademické angličtiny.

Cílem individuálních konzultací je:

• zlepšit jazykové dovedností, se zaměřením na diskuze, psaní a porozumění textu v anglickém jazyce;
  • zlepšit argumentační dovednosti v cizím jazyce;
  • procvičit prezentační dovednosti;
  • věnovat se individuálním potřebám.

Podmínkou účasti je znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B1 (dle Evropského referenčního rámce) a registrace na konkrétní termín přes portál Opens external link in new windowwww.uplift.upol.cz (aktivní od 17. 9. 2012).

Termín zahájení výuky je v týdnu od 24. 9. 2012. Kurz je ohodnocen 2 kredity (FIF/IEC1). Počet míst je omezen.

S otázkami se obracejte na koordinátorku jazykové výuky Danu Hellovou, Opens window for sending emaildana.hellova@upol.cz.