31.08.2015, 08:56, Stáří: 9 r.

IZRAEL - Nabídka stipendií pro online vzdělávací kurzy na The MOFET Institute

Autor: -sb-

IZRAEL - Nabídka stipendií pro online vzdělávací kurzy na The MOFET Institute

The MOFET Institute je nezisková organizace, kterou založilo izraelské ministerstvo školství a zabývá se vzdělávací přípravou učitelů. Tato organizace nabízí stipendia určená pro absolvování online vzdělávacích kurzů v rámci MOFET´s ONLINE Academy.

Jedná se o „institucionální stipendia“ („institutional scholarships“), což znamená, že o jejich udělení nemohou žádat samotní uchazeči, ale musí tak učinit vedení školy nebo instituce, na níž zájemci působí. Každá instituce může získat maximálně celkem 4 stipendia („grants“). Absolventi kurzů získají příslušné osvědčení („certificate“).

Na podzimní semestr 2015/2016 (říjen 2015 – leden 2016) lze získat stipendia pro tyto čtyři programy:

• Úplný specializační program Educational Use of ICT
  • Úplný specializační program Teaching Hebrew as a Foreign Language
  • Enrichment Courses in English (řada různých kurzů)
  • Enrichment Courses in Spanish (řada různých kurzů)

Bližší informace najdete v letáku ZDE a na webové stránce http://mofetinternational.macam.ac.il/academy/Pages/default.aspx

S případnými dotazy týkající se této nabídky se prosím obracejte na níže uvedené kontaktní osoby v Izraeli.

Kontakt a bližší informace:

Bilha Cohen
Consultant for International Cooperation