23.10.2013, 15:09, Stáří: 11 r.

JAPONSKO - stipendia - bakalářské programy „PEAK“ v Tokiu

Autor: -ps-

Dovolujeme si Vás informovat o nabídce dvou nových mezinárodních bakalářských programů  „PEAK“ (v angličtině) na Tokijské univerzitě. Jedná se o čtyřleté programy International Program on Japan in East Asia a International Program on Environmental Sciences. První z nich je zaměřen na problematiku východní Asie se zvláštním důrazem na roli Japonska, druhý na multidisciplinární přístup k ekologickým problémům.

Pro tyto programy je k dispozici až 10 stipendií (pro zahraniční studenty), které kryjí veškeré náklady po celou dobu studia.

Uzávěrka přijímání přihlášek (na studium od akademického roku 2014/201) je 9. prosince 2013.

Více informací na www.zahranici-stipendium.cz