19.11.2012, 13:55, Stáří: 12 r.

Koncert skupiny Gin Ga završí oslavy spojené s výročím založení Rakouské knihovny

Autor: Veronika Opletalová

Gin Ga

Rakouská knihovna při Katedře germanistiky na FF UP oslaví ve čtvrtek 22. 11. dvacet let a při této příležitosti je plánováno několik kulturních akcí. Od 16:00 se bude konat čtení rakouského autora Josefa Winklera, pořádané Rakouským kulturním fórem (v místnosti U1, katedra asijských studií, Křížkovského 8), následovat bude slavnostní udílení Ceny Ludvíka Václavka. Oslavy budou završeny koncertem rakouské skupiny Gin Ga (viz obr.), který se koná od 20:00 hod. v U-Klubu (Šmeralova 12). Vstup na koncert je 90 Kč, vstupenky možno zakoupit na sekretariátu katedry germanistiky nebo před koncertem v U-Klubu.