04.06.2014, 10:42, Stáří: 10 r.

Kontrola studia 2013/14

Upozorňujeme studenty, že 5. září 2014 je mezní termín pro kontrolu studijních výsledků na Portále pro postup do dalšího ročníku studia.
Student je povinen si zkontrolovat, že má do 4. 9. zapsáno v IS STAG splnění všech absolvovaných předmětů (datum a správné zakončení).
Pokud bude mít student, dle Studijního a zkušebního řádu UP, splněné všechny požadované studijní povinnosti, automaticky postupuje do vyššího ročníku studia.

Od letošního akademického roku není nutné odevzdávat na Studijní oddělení „Zápisový list A“ ke kontrole studia.