25.04.2014, 09:07, Stáří: 10 r.

Kursy španělského jazyka a laplatské kultury v Argentině

Autor: -ps-

Ministerstvo školství Argentinské republiky nabízí , tři místa pro české studenty v intenzivním měsíčním kurzu španělštiny a laplatské kultury. Kurz začne v červenci a skončí v srpnu 2014. Termín bude upřesněn později. Kurz se uskuteční na Filosofické fakultě Univerzity Buenos Aires (Facultad de Filosofía y Letras, Universidad de Buenos Aires, 25 de mayo 221, Ciudad de Buenos Aires).

Úspěšní kandidáti obdrží stipendium k pokrytí nákladů na ubytování a stravu. Účast v kurzu jim bude poskytnuta zdarma.

Kurzy jsou určeny pro studenty veřejných vysokých škol v ČR se znalostí španělštiny minimálně na úrovni B1 dle SERR.

Stipendia se nabízejí všem veřejným vysokým školám v ČR, přičemž každá z těchto škol může zaslat nominaci 1 řádného kandidáta a 1 náhradníka.

Konečný výběr tří kandidátů ČR bude provádět MŠMT na základě příslušné dokumentace kandidátů a náhradníků nominovaných veřejnými vysokými školami (odevzdání přihlášek na UP do 29. 4. 2014 do 12,hod, Petra Schneiderová, OMV RUP).

Každá nominace kandidáta či náhradníka musí obsahovat:

- vyplněný a školou potvrzený formulář Návrh na vyslání/Žádost o přiznání stipendia

- motivační dopis ve španělském i v českém jazyce

- životopis ve španělském i v českém jazyce

- výpis vykonaných zkoušek v českém jazyce

- potvrzení o studiu v českém jazyce

- doporučující dopis z fakulty v anglickém jazyce

- lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti studia v zahraničí v anglickém jazyce

Uzávěrka pro odevzdání nominací Akademické informační agentuře je 2. 5. 2014 do 14,00 hod.

Uvedená nabídka je zveřejněna rovněž zde: http://www.dzs.cz/cz/akademicka-informacni-agentura/kurzy-spanelskeho-jazyka-a-laplatske-kultury-v-argentine-2014/