13.03.2013, 09:04, Stáří: 11 r.

Letní škola v Lotyšsku

Autor: -ps-

Lotyšská strana nabízí možnost výběru ze čtyř letních škol , zaměřených na různá témata a studijní oblasti jako ekologie, sociokulturní problematika, krajinná architektura, turistika apod.

Přehled nabízených letních škol včetně termínů, míst konání a odkazů na podrobné informace na webových stránkách pořádajících univerzit.

Komunikačním jazykem je angličtina.

Uchazeči o tyto letní školy musí doručit na níže uvedenou adresu Akademické informační agentury nejpozději do 5. dubna 2013 do 15:00 hod. následující doklady:

Vybraní kandidáti budou poté vyzváni, aby doručili opět na adresu Akademické informační agentury materiály požadované lotyšskou stranou.