07.11.2014, 14:51, Stáří: 10 r.

Miroslav Korecký: Politika v komentářích a komentátorova politika

Autor: -da-

Cyklus přednášek Mediální teorie a praxe 2014 pokračuje přednáškou Miroslava Koreckého (MF Dnes), který prosloví na téma Politika v komentářích a komentátorova politika.

Veřejnosti přístupná přednáška s následnou diskuzí se koná ve středu 12. listopadu 2014 v 15.00 hodin, v posluchárně č. 18, č. dveří 3.34, 2. patro zadního traktu FF UP, Křížkovského 10.

Všichni zájemci jsou srdečně zváni.

Miroslav Korecký vvystudoval FFUK v Praze, učil na základní škole a víceletém gymnáziu, ale prošel i koksovnou, cihelnou nebo výrobnou nábytku. Od roku 1993 působil postupně v Českém deníku, Denním Telegrafu, Lidových novinách, časopisu Týden a nyní v MF DNES, vždy v roli pozorovatele a komentátora domácí politické scény. Spolupracuje s Českou televizí na pořadu 168 hodin, v němž má rubriku Malostranské korekce.