16.12.2010, 09:56, Stáří: 14 r.

Možnost přidělení bytu zaměstnancům UP nebo ubytování v domě ČCK

Autor: Gabriela Rozehnalová

Univerzita Palackého v Olomouci má k dispozici byty o velikosti  1+1 v domě Českého Červeného kříže na Střední Novosadské v Olomouci a dále byty ve vlastnictví UP o velikosti 2+1, 3+1, které jsou určeny  k ubytování zaměstnanců UP po dobu trvání jejich pracovního poměru na UP.

Zájemci se mohou informovat, případně si vyzvednout formulář žádosti o umístění v domě ČČK, nebo podat písemnou žádost o přidělení bytu UP (s doporučením vedoucího katedry), na právním oddělení UP, Křížkovského 8, Olomouc, tel. 585631060, 1061.

Žádosti jsou zakládány do pořadníku a v případě uvolnění bytu jsou zájemci oslovováni dle pořadí,  jak si podali žádost o přidělení bytu.

Bližší informace a případné dotazy Vám zodpoví paní Eva Stehlíková na tel. čísle 585 631 060 nebo na e-mailové adrese eva.stehlikova@upol.cz.

Mgr. Gabriela Rozehnalová
vedoucí právního oddělení UP