02.01.2012, 07:42, Stáří: 13 r.

Možnosti získání zahraničního stipendia

Autor: -da-

Částku 1,5 milionů Kč z rozpočtu rozdělí na zahraniční studijní pobyty v příštím roce hejtmanství Olomouckého kraje mezi studenty středních škol a vysokoškoláky s trvalým pobytem v Olomouckém kraji. Maximální délka pobytu je 10 měsíců, měsíční stipendium může dosáhnout částky do 3500 Kč. První kolo přijímání žádostí bude ukončeno 17. února 2012, druhé kolo 2. července 2012. Konkrétní podmínky pro získání studijního stipendia včetně příslušných formulářů je možné nalézt na webových stránkách www.kr-olomoucky.cz.