30.05.2014, 15:17, Stáří: 10 r.

Na Chomského!

Autor: -mar-

Příští týden zavítá do Olomouce americký filozof, lingvista a logik Noam Chomsky. Veřejnosti se představí ve středu 4. června od 19 hodin v kině Metropol. Zájemci o setkání s významným myslitelem se mohou ještě dostat na poslední volná místa. „Vzhledem k tomu, že někteří se pouze registrovali a doposud nezaplatili registrační poplatek, rozhodli jsme se je ze systému vyřadit. Pro potenciální další zájemce se tak uvolnilo několik desítek míst,“ vysvětlil tiskový mluvčí univerzity Radek Palaščák. Registrace bude probíhat až do naplnění kapacity kina.

Více informací o návštěvě Noama Chomského