04.01.2011, 15:41, Stáří: 14 r.

Nabídka pracovní stáže Erasmus - Polsko

Autor: Marie Raková

Zaměstnavatel: České centrum Varšava, Polsko

Požadované předpoklady:

• studium oborů Polonistika, Žurnalistika, Dějiny umění či Divadelní věda/Filmová věda/Teorie a dějiny dramatických umění
  • znalost reálií ČR, zejména v oblasti kultury
  • velmi dobrá znalost českého jazyka ústně i písemně, komunikativní znalost polštiny, event. také angličtiny
  • komunikační dovednosti
  • prezentační dovednosti
  • organizační schopnosti
  • schopnost samostatné práce a týmové spolupráce
  • analytické myšlení
  • aktivní znalost používání PC (MS Office, Internet Explorer)

Náplň práce:

• klientský servis a komunikace s korporátní klientelou/českými partnery včetně velvyslanectví (recepce/příjem veřejnosti/návštěvníků Českého centra, poskytování informací o české kultuře, vyřizování korespondence, telefonátů atd.)
  • účast na přípravách jednotlivých kulturních akcí Českého centra
  • spolupráce na vytváření/aktualizaci databází Českého centra, vyhledávání a archivace informací
  • podpora PR (tvorba doprovodných textů o akcích Českého centra a mediálních textů)

Předpokládaný nástup: 01/05/2011 – 30/07/2011, 01/09/2011 – 30/12/2011

Finanční podpora: stipendium Erasmus

Výběrové řízení: strukturovaný životopis a motivační dopis v češtině zasílejte do 04/02/2011 na adresu marie.rakova@upol.cz.