05.05.2011, 08:39, Stáří: 13 r.

Nabídka pracovní stáže Erasmus - Regensburg, Německo

Autor: -kzs-, -da-

Obor / pozice: 2 volná místa stáže: marketing a prodej Česká Republika
Firma: nal von minden GmbH
Adresa: Schikanederstraße 2a, 93053 Regensburg, Německo
Tel: +49 (0) 941 29010 706
Fax.: +49 (0) 941 29010 50
E-mail: sales-czechia@nal-vonminden.com
Kontaktní osoba: Kinga Dziuba

Místo výkonu práce: Regensburg, Německo

Požadavky:
Hledáme české rodilé mluvčí, kteří plynule ovládají angličtinu nebo němčinu, jazyky užívané v naší firmě. Znalosti v oblasti ekonomie či biologie / biochemie jsou velice vítány, nejsou ale rozhodující. Uchazeč by měl mít zkušenosti se zacházením s MS Office, internetem a e-mail korespondencí. Očekáváme výborné komunikační schopnosti a cílenou motivaci učit se a pracovat v oblasti prodeje a marketingu.

Nabízíme: nal von minden GmbH je mladá firma která se soustředí na prodej inovačních lékařských diagnostik. Poznáte aktuální technologie a nové přístupy na trhu lékařských high-tech výrobků. Současně je náš tým marketingu a prodeje sestaven z mladých a nadšených kolegů z Německa, Francie, Španělska, Portugalska, Nizozemska, Itálie a Spojených států. Představíme Vám všechny aspekty organizace marketingu a prodeje: plánování uvádění nových produktů na trh, management výrobků, exekuce aktuálních prodejních procesů, key account management. Dále nabízíme 400 EUR + 200 EUR bonus založený na úspěchu, který může být dosažen každý měsíc.

Popis práce: Po dobu trvání stáže budete členem našeho mezinárodního prodejního týmu a Vaše povinnosti budou: uvádění nových produktů na český trh, aplikace customer-relationship-managementu (CMR) a softwaru obchodního managementu, telefonní marketing, analýza trhu a příprava reklamních materiálů.

Začátek stáže: Ihned / léto 2011

Obvykle nabízíme místa stáže po dobu 3 - 6 měsíců.

Kontakt / průběh žádosti o místo:

Pošlete nám svůj životopis a motivačnídopis v anglickém nebo německém jazycee-mailem. Máte-li nějaké otázky, můžetenám kdykoliv napsat či zavolat. Dále máte možnost navštívit naši webovou stránku: www.nal-vonminden.de