08.08.2011, 10:14, Stáří: 13 r.

Nabídka pracovních pozic při výroční 15. konferenci Nadace Forum 2000

Autor: -da-

Dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou pracovních pozic při letošní 15. výroční konferenci Nadace Forum 2000, která se bude konat 9.–11. října 2011 v Praze.

Hledáme spolehlivé, časově flexibilní spolupracovníky se zájmem o všeobecné politické, sociální a ekonomické dění.

Požadujeme znalost anglického jazyka a to na plynule komunikativní  úrovni, další jazyky jsou  samozřejmě vítány.

Nabízíme smysluplnou práci v progresivním kolektivu s možností dlouhodobé spolupráce, získání zkušeností se zákulisím organizace mezinárodních projektů, možnost setkání se s významnými osobnostmi z celého světa a uplatnění a zdokonalení jazykových i jiných znalostí.

Náborový inzerát s detailním popisem nabízených pozic a požadavků .

Pokud máte o některou z uvedených pozic zájem, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém či anglickém jazyce a krátký motivační dopis v  angličtině na adresu: kristyna.syslova@forum2000.cz

Více informací  o konferenci či o nadaci Forum 2000 na www.forum2000.cz