16.12.2013, 09:10, Stáří: 11 r.

!!!Nabídka stáže na Honorárním konzulátu ČR v Peru!!!

Autor: -ps-

Nabídka stáže na Honorárním konzulátu České republiky v Peru pro studenty UP pro období jarního semestru 2014 (cca od druhé poloviny února).

Jedná se o stáž na plný, popřípadě poloviční úvazek, po dobu minimálně jednoho semestru (ideálně na období šesti měsíců). Náplň práce je spojena s běžným chodem konzulátu (vyřizování telefonátů, korespondence, administrativní činnost, organizování schůzek a společenských událostí) a soukromé společnosti Amerlink, která reprezentuje české společnosti v Peru.

Požadavky na uchazeče o stáž: výborná znalost španělského, anglického a českého jazyka, studium v oblasti mezinárodních vztahů a obchodu, všeobecný přehled o politické situaci ve světě (obzvláště v rámci latinské Ameriky). Praktické zkušenosti z obdobné pozice nejsou podmínkou, ale budou zohledněny.

Odměna stážisty: jsme ochotni se podílet na výdajích spojených se stáží, neboť si uvědomujeme, že náklady spojené s dopravou do jižní Ameriky dosahují vysokých hodnot. Odměna činí jeden ticíc peruánských solů měsíčně (cca sedm tisíc pět set korun českých).

Případní uchazeči o stáž nechť zasílají své životopisy s fotografií spolu s motivačními dopisy nejlépe ve španělském, případně v anglickém jazyce přímo na elektronickou adresu Honorárního konzulátu: info@hczconsul.com.

Předem mnohokrát děkujeme za rozšíření nabídky mezi studenty. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Email: info@hczconsul.com
Telf.: