19.06.2013, 15:09, Stáří: 11 r.

Obchodní referent s ruštinou

Autor: -mar-

Kdo nabízí pracovní pozici:

• IMCoPharma s.r.o.

Koho hledáme:

• Společnost IMCoPharma dále rozšiřuje svůj tým. Práce v obchodním týmu je vhodná pro rodilé mluvčí s češtinou na komunikativní úrovni nebo pro absolventy rusistiky, kteří dosáhli vysoké úrovně mluvené a psané ruštiny.

Požadujeme:

• ruský jazyk - slovem i písmem (každodenní telefonická a písemná komunikace),
  • český jazyk – komunikativní úroveň, anglický jazyk - zásadní výhodou, zkušenosti z obchodní oblasti výhodou (nikoli podmínkou).

Nabízíme:

• Práci v úspěšné exportní společnosti, možnost účastnit se jednání na mezinárodní úrovni (po zapracování), pestré spektrum pracovních úkolů, práci v malém týmu, postupné zaškolení.

Předpokládaný nástup:

• není stanoven