22.04.2014, 11:12, Stáří: 10 r.

Oblastní manažer

Autor: -mar-

Kdo nabízí pracovní pozici:

• Adela Group

Požadujeme:

•  Aktivní a šikovné studenty

Nabízíme:

• Jedná se formu obchodního zastoupení ( buď na ŽL, nebo na dohodu ) pro společnost ADELA GROUP , která právě vstoupila na český trh a provozuje mezinárodní  internetový portál ( profi překlad do 51 jazyků ) www.adela.com, což je nákupní,  prodejní, informační, srovnávací, garanční, platební, reklamní atd. portál který přináší efektivnější sofistikovanější, a inovativnější vlastnosti a řešení pro současný obchod, distribuci zboží a služeb ( např. garance platby)
  • Náplní práce bude  oslovení a uzavírání smluv  s živnostníky a firmami, kteří své výrobky a služby budou umisťovat  na výše uvedený portál, za což obdrží provizi.

Předpokládaný nástup:

• průběžně

Úvazek:

• DPP nebo ŽL

Lhůta pro přihlášení:

• 30. 11. 2014

Kontaktní informace:

• Představení společnosti a následné školení pro rozhodnuté zájemce proběhne v Olomouci dne 23.4. od 16.30 hod. v Regionálním obchodním centru.
  • Ing. Pavel Raid, 606 068 773, raid.pavel(at)gmail.com