02.03.2012, 08:27, Stáří: 12 r.

OECD Global Youth Video Contest 2012

Autor: -da-

Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) vyhlašuje soutěž na tvorbu krátkého studentského videa k problematice „Vzdělání a dovednosti - co jsou velká témata dneška?“. Soutěže se mohou zúčastnit mladí ve věku 18–25 let, kteří umístí na YouTube svoje krátké video na dané téma (v max. délce 3 minuty) a informují o přihlášení svého příspěvku OECD prostřednictvím elektronického registračního formuláře.

Uzávěrka soutěže je 31. 3. 2012. Výhrou je plně hrazený pobyt na Fóru OECD v Paříži ve dnech 22.–24. 5. 2012.

Více na: www.oecd.org/videocontest.