30.09.2013, 08:59, Stáří: 11 r.

Ona včera, DNES a zítra

Autor: -da-

V rámci letošního cyklu přednášek Mediální teorie a praxe si vás dovolujeme pozvat na veřejnosti přístupnou přednášku Lenky Tréglové, šéfredaktorky přílohy OnaDNES. Akce se koná v úterý 1. října 2013 v 15.00 v posluchárně č. 18, 2. patro zadního traktu FF UP, Křížkovského 10.

Všichni zájemci jsou srdečně zváni.

Lenka Tréglová vystudovala Fakultu žurnalistiky Univerzity Karlovy. Pracovala jako editorka české verze Harper’s Bazaar nebo šéfredaktorka měsíčníku Dívka. Dva roky byla také šéfredaktorkou nejúspěšnějšího původního českého lifestylového titulu Marianne. Specializuje se na ženské a lifestylové časopisy.

Další plánovaná návštěva:
V úterý 8. října vystoupí s přednáškou na téma práce redaktora zahraniční redakce Václav Černohorský z České televize.