07.06.2013, 11:31, Stáří: 11 r.

Pěvecká soutěž pro vysokoškolské studenty „UNIVISION 2013“ v Baku

Autor: -ps-

Ministerstvo mládeže a sportu Ázerbajdžánu pořádá ve spolupráci se Svazem ázerbajdžánských studentských mládežnických organizací 1. ročník mezinárodní pěvecké soutěže určené pro studenty bakalářských a magisterských studijních programů vysokých škol po názvem „UNIVISION 2013“, a to pouze pro amatéry (nemohou se jí tedy účastnit studenti uměleckých vysokých škol a akademií).

Soutěž proběhne v Baku ve dnech 17. – 21. června 2013 (příjezd účastníků je plánován již na 15.6. a odjezd na 23.6).

Z každé země může přijet pouze 1 účastník, přičemž tímto účastníkem může být buď jednotlivec (sólový zpěvák) nebo celá hudební skupina.
Dále může z každé země přijet na soutěž 1 člen poroty, která bude vystoupení účastníků hodnotit a rozhodne o udělení cen (porotcem může být pouze student ve věku od 15 do 29 let).

Organizátor platí účastníkovi (v případě skupiny pak do počtu 5 osob) i porotci cestovné, ubytování i stravu.

Cestovné do Baku si nejprve zaplatí účastníci sami a po příjezdu do Baku si je na základě předložení příslušných jízdních dokladů nechají proplatit.

UZÁVĚRKA přijímání přihlášek je již v pondělí 10. června 2013, přihlášky se zasílají přímo do Ázerbajdžánu na  kontakní e–mailovou adresu:

univision_2013@yahoo.com

Zároveň je třeba zaslat kopii přihlášky e-mailem na MŠMT ČR na následující adresu:

Ivana.Ryskova@msmt.cz

Přihlášku si vyžádejte na p.schneiderova@upol.cz