04.03.2013, 12:53, Stáří: 11 r.

Pěvecký sbor Ateneo hledá nové členy

Autor: -da-

Smíšený komorní sbor Ateneo Univerzity Palackého v Olomouci hledá nové členy - především tenory a basy.

Soubor Ateneo je složený ze studentů Univerzity Palackého různých oborů. Vznikl v roce 2001 pod záštitou katedry hudební výchovy. Sbor řídí PaeDr. Pavel Režný, Ph.D. Repertoár Atenea je rozmanitý: od tzv. staré muziky až po hudbu moderní, v některých případech postmoderní. Rozpětí stylů se pohybuje od hudby vážné přes sborové úpravy lidových a populárních písní až po skladby menšinových žánrů jako blues, spirituál či gospel. Ateneo pravidelně vystupuje na koncertech po celé České republice i v zahraničí.

Co vás ve sboru čeká?

• dobrý kolektiv tvořený studenty všech fakult UP
  • pestrý repertoár
  • reprezentace UP v zahraničí