13.01.2014, 11:17, Stáří: 11 r.

Po studiu - aneb Škola jednou skončí

Autor: -da-

Chcete ochutnat reálný život? Chcete se dovědět, co vás čeká v praxi?

Zapište si kurzy, v kterých vám budou přednášet ti nejlepší odborníci z praxe a uvedou vás do života po škole. V rámci programu PO STUDIU nás již navštívili osobnosti jako Michael Rostock, Jiří Plamínek, Radim Jančura, Karel Janeček… a v novém semestru se můžete těšit na spoustu dalších!

PO STUDIU je komplexní vzdělávací program vytvořený Katedrou aplikované ekonomie FF a Vědeckotechnickým parkem UP. Školící moduly jsou koncipovány mezioborově, zapsat si je může každý student UP jako nepovinně volitelný předmět.

Vybírat ve STAGu můžete z těchto kurzů- Jak se stát úspěšným zaměstnancem, Zaměstnavatel, Podnikatel, Manažer, Znalostní pracovník, Ohrožený nezaměstnaností,Pracujeme a podnikáme v EU, Second Life.

Více informací najdete na www.PoStudiu.vtpup.cz.

Zdroj: Monika Marčišová (VTP UP)