04.04.2013, 14:08, Stáří: 11 r.

Podpořte univerzitní mateřskou školu v soutěži

Autor: Dagmar Zlámalová

Vážení rodiče a příznivci naší univerzitní mateřské školy, podpořte naši MŠ v soutěži, kde jako výherci můžeme získat pro MŠ a naše děti 200 000 Kč. Vaše  účtenky od  nákupu  jakéholiv výrobků zn. RAMA rozhodnou jestli vítěznými MŠ  bude i ta naše. Podpořit  naši MŠ může kdokoliv. Podrobné informace jsou na stránkách www.rostemeschuti.cz.

Pokud se  nás  rozhodnote podpořit, stačí nám dodat buď a) osobně doMŠ originál účtenky, kterou naskenujeme, odešleme a  uschováme pro případnou pozdější kontrolu ze strany pořadatele soutěže nebo b) si  můžete originál účtenky naskenovat sami a odeslat  prostřednictvím  elektronického formuláře případně c) poštou na adresu: P. O. Box 32, Praha 86, 186 00 s heslem "Rosteme s chutí". Na zadní stranu dokladu o soutěžním nákupu je nutno napsat název a sídlo školy, na jejíž soutěžní účet mají býtbody dle počtu nakoupených výrobků Rama z dokladu o soutěžním nákupu připsány. Všechny zakoupené výrobky značky Rama je třeba na účtence/faktuře zvýraznit zvýrazňovačem.