12.03.2012, 14:56, Stáří: 13 r.

Pojďte kopat s námi za lepší svět!

Autor: -da-

HLEDÁME MLADÉ NADŠENCE

INEX - Sdružení dobrovolných aktivit
v rámci svého projektu: Fotbal pro rozvoj hledá ŠEST MLADÝCH LIDÍ (3 ženy a 3 muže), kteří vytvoří společně s mladými lidmi z keňské organizace MYSA jeden tým, který se vydá na měsíční osvětovou tour: Kopeme za lepší svět! po několika regionech České republiky v období od 15. června do 18. července 2012.

Hledají se nejen nadšení fotbalisté a sportovci ale i kreativci, muzikanti, divadelníci a mladí lidé, kteří vládnou slovem a fotoaparátem. Amatéři i profesionálové, začínající i pokročilí.

Takže pokud:

• Ovládáte anglický jazyk
  • Máte sportovního, tvůrčího ducha, o kterého se chcete podělit
  • Zajímají vás témata jako jsou globální problémy a rozvojová spolupráce
  • Chcete něco zažít a společně to sdílet v pestrém týmu
  • Jste připraveni na nelehké podmínky během cestování ...

... neváhejte a zašlete své životopisy s fotografií a motivačním dopisem, v němž popíšete, proč se chcete kampaně účastnit a co nabízíte (max. 1NS), na adresu: fotbal@inexsda.cz.

V případě nejasností a dotazů kontaktujte: Lucie Juříková - koordinátorka projektu Fotbal pro rozvoj tel.: +420 222 362 715 , mob.: +420 605 286 367 fotbal@inexsda.cz

Více o projektu naleznete na www.fotbalprorozvoj.org