21.03.2014, 12:53, Stáří: 10 r.

Poslední dva semináře Příprava evropského vzdělávacího projektu krok za krokem se konají na FTK UP ve dnech 26. a 27. 3.

Autor: -zh-

Program semináře je zaměřen na možnosti a zájmy rozvoje mezinárodní spolupráce vysokých škol v rámci aktuální projektové výzvy nového evropského vzdělávacího programu Erasmus+. Součástí obou seminářů je workshop k přípravě projektu od názvu a stanovení cílů až po sestavení rozpočtu, diseminaci výsledků a zásady udržitelnosti. Podrobnější informace viz program.

Semináře se můžete zúčastnit buď 26., nebo 27. 3. 2014 (jde o dva stejné semináře). Je určen výhradně pro akademické pracovníky, případně doktorandy. Kapacita každého ze seminářů je omezena na 20 účastníků, zaregistrujte se proto v případě zájmu co nejdříve zde.

Seminář je pořádán v rámci projektu Internacionalizace Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci (INTEFTEK), kde bylo naplánováno tento typ semináře nabídnout i kolegům z dalších fakult UP a ostatních VŠ v ČR.