20.01.2014, 09:51, Stáří: 11 r.

Pošli slova do světa aneb Literární soutěž pro studenty UP

Autor: -lsk-

Ilustrační foto: SXC

Vytáhni ze šuplíku své básně, povídku nebo fejeton a pošli je do světa: rektor UP Miroslav Mašláň vyhlásil 20. ročník Literární soutěže pro studenty olomoucké univerzity. Nenechte své „papírové“ hrdiny uvězněné ve stole! Příběhy nebo verše čekáme do 31. března 2014 na adrese:

Oddělení komunikace UP
Mgr. Lenka Skácelíková
Biskupské náměstí 1, 771 11 Olomouc
Obálku označte heslem “Literární soutěž”.

Podmínky:

Autorský text o rozsahu: poezie (max. 5 básní); povídka (text do 10 stran); či fejeton. A to ve třech kopiích, na nichž bude uvedeno jméno autora, emailový a telefonní kontakt, fakulta, ročník a studovaný obor.

Autoři nejlepších prací získají finanční odměnu. Výsledky soutěže vyhlásí odborná komise v květnu 2014.

Literární soutěž Univerzity Palackého je tradiční klání, které každoročně vyhlašuje rektor univerzity. Zaslané práce hodnotí odborná porota složená z literárních vědců Katedry bohemistiky FF UP. Účastnit se mohou všichni studenti prezenčního bakalářského a magisterského studia ze všech fakult UP.