08.03.2012, 11:16, Stáří: 12 r.

Post-doktorská vědecká pozice na katedře historie v oboru urbánních dějin

Autor: zdp

Katedra historie Filozofické fakulty UP v Olomouci vyhlašuje konkurz na 1 postdoktorandské místo v oboru urbánních dějin v trvání 30 měsíců s nástupem od 1. 1. 2013. Přihlášky mohou podávat uchazeči z ČR i z evropských a neevropských zemí, kteří dosáhli titulu Ph.D. po 28. březnu 2008. Uchazeč musí ovládat anglický nebo německý jazyk a musí být schopen podílet se na více vědeckých projektech.
Přijatý uchazeč obdrží měsíční plat ve výši 40 000 Kč a 282 000 Kč na cestovní výlohy, pracovnu s počítačem, kartu do knihovny aj.
Povinnosti přijatého uchazeče:

• podíl na výuce (1 seminář v zimním nebo letním semestru dle svého výběru a dle domluvy s mentorem)
  • vlastní výzkum
  • publikační činnost (1-2 studie v recenzovaných odborných časopisech uvedených v databázích SCOPUS nebo ERIH, 1 odborná monografie).

Přihlášky musí obsahovat: Strukturovaný životopis, bibliografii uchazeče, 1 doporučující dopis, popis projektu, kopii Ph.D. diplomu či potvrzení o úspěšné obhajobě doktorské dizertace.
Uchazeči z České republiky mohou být pozváni k ústnímu pohovoru.

Další informace podá mentor post-doktorské pozice prof. Mgr. Jaroslav Miller, Ph.D.: jaroslav.miller@upol.cz

Přihlášky s příslušnou dokumentací posílejte na adresu:
Prof. Jaroslav Miller
Katedra historie FF UP
Na Hradě 5
771 80 Olomouc

Uzávěrka pro podávání přihlášek: 31. srpna 2012.
Oznámení výsledků: Do 20. 9. 2012
Platnost smlouvy: 1. 1. 2013 – 30. 6. 2015 (30 měsíců).