04.10.2013, 10:11, Stáří: 11 r.

Práce pro studenty v USA na letní prázdniny

Autor: -ps-

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející společnost se silným zázemím v zahraničí (zaměstnávající absolventy českých vysokých škol) umožňující všem studentům během léta vycestovat do ciziny. V rámci našeho programu studentům nabízíme práci během letních prázdnin v amerických dětských táborech či turistických rezortech, a to na nejrůznějších pracovních pozicích (vychovatel, výpomoc v kuchyni, práce v kanceláři, atd.).

Během loňského léta do Spojených států amerických vycestovalo se společností Camp Leaders přes více než 150 studentů českých vysokých škol. Další informace o našem programu naleznete na našich www stránkách CAMP LEADERS, na našich facebookových stránkách FACEBOOK či na blogu našeho účastníka z let 2011 – 2013 BLOG. A další informace naleznete zde.