26.06.2012, 11:01, Stáří: 12 r.

Pracovat, studovat nebo cestovat v Koreji? Zkuste vše!

Autor: -ps-

Jižní Korea a Česká republika uzavřela dohodu o programu Working Holiday, která vstoupila v platnost 1. června 2012. Dohoda umožňuje občanům České republiky (Korejské republiky) ve věku 18-30 let cestovat, pracovat nebo studovat v Koreji (České republice) a to po dobu až jednoho roku.

Pracovní dovolená je globální program, který uzavřelo se "zemí ranního klidu" 12 zemí a regionů včetně Austrálie, Kanady, Nového Zélandu, Japonska, USA, Francie, Německa, Irska aj.

Pro účely spolupráce v tomto programu vytvořilo Ministerstvo zahraničních věcí a obchodu Korejské republiky informační středisko, které poskytuje informace a služby jako jsou:

• konzultace pro žadatele i pořadatele Pracovní dovolené
  • informace o dostupných programech studia
  • informace o krátkodobých pracovních příležitostech
  • informace o ubytování atd.

Více informací naleznete na: www.whic.kr/en