13.02.2012, 13:58, Stáří: 12 r.

Pracovní stáž Erasmus: Red Deporte y Cooperación, Madrid, Španělsko

Autor: -da-, -mr-

Zaměstnavatel: Red Deporte y Cooperación, Madrid, Španělsko

Požadované předpoklady:

• Být studentem UP v Olomouci (nejlépe rozvojová studia, politologie, rekreologie, ale není podmínkou)
  • Výborná znalost anglického a španělského jazyka
  • Dobré prezentační a komunikační dovednosti
  • Zájem o rozvojovou problematiku, vzdělávání a jeho roli v rozvoji
  • Zájem o sport a využívání sportu jako prostředku rozvoje
  • Alespoň akademická zkušenost a zájem o identifikaci, formulaci a vedení projektů (např. splnění předmětů jako jsou „Management projektového cykle“, popř. „Evaluace projektů“; nebo alespoň malá zkušenost s projekty)
  • Připravenost spolupracovat na všech aktivitách organizace i v dalších odděleních (globální vzdělávání, sportovní aktivity, organizování a logistika různých akcí), hlavně v období turnajů a sportovních aktivit (i víkendy)

Vybraný uchazeč bude pracovat v Oddělení rozvojové spolupráce (Departamento de Cooperación para el desarrollo).

Náplň práce:

• Příprava a koordinace projektů v oblasti spolupráce (identifikace, formulace, monitoring projektů)
  • Aktivity globálního rozvojového vzdělávání ve Španělsku
  • Pomocné činnosti a aktivity pro všechna oddělení organizace

Předpokládaný nástup:

Duben – červenec 2012 (cca 4 měsíce).

Detaily je možné domluvit se zaměstnavatelem.

Finanční podpora:

Vybraný účastník pracovní stáže obdrží stipendium v rámci programu pracovních stáží ERASMUS (cca 570 €), ale předpokládá se finanční spoluúčast studenta.

Výběrové řízení:

Pro zařazení do výběrového řízení je nutno zaslat CV (v angličtině) a motivační dopis (ve španělštině, rozsah max. 1 normostrana) do 17. února 2012 na adresu simona.safarikova@upol.cz. Do předmětu emailu uveďte „Erasmus pracovni staz_madrid.“

Výběrové řízení v anglickém a španělském jazyce proběhne na Katedře rozvojových studií v úteý 21. února od 15:30 hod.

Na stáži už byla naše studentka Katka Dobisíková a Martina Břeňová. Můžete je kontaktovat pro případné podrobnější informace (katka.dob@seznam.cz, martina.brenova@gmail.com).

S případnými dotazy se obracejte na Simonu Šafaříkovou.