13.02.2012, 13:11, Stáří: 12 r.

Pracovní stáž Erasmus: Résidence New Rochelle, La Rochelle, Francie

Autor: -da-, -mr-

Požadované předpoklady:

• studium oboru Odborná francouzština pro hospodářskou praxi
  • navazující magisterský stupeň studia
  • znalosti v oblasti turismu, ekonomie, účetnictví, managementu, administrativy, lidských zdrojů
  • velmi dobrá znalost francouzského a anglického jazyka ústně i písemně
  • komunikační dovednosti
  • schopnost samostatné práce a týmové spolupráce
  • ICT dovednosti

Náplň práce:

• recepce (příjem klientů, fakturace a inkaso, příprava dokumentů spojených s ubytováním (rezervace, smlouvy o ubytování apod.), práce s rezervačním systémem, vyhledávání a zpracování turistických informací, poskytování informací/propagace rezidence a regionu)
  • podpora řízení kanceláře a rezidence (administrativní úkony, korespondence apod.)
  • komunikace s klienty a obchodními partnery včetně turistických kanceláří

Předpokládaný časový rámec stáže: 01/06/2012 – 01/09/2012

Finanční podpora: stipendium Erasmus + odměna ze strany zaměstnavatele formou kapesného ve výši 12,5 % hodinového limitu sociálního zabezpečení/měsíc (částka platná v roce 2012 – 417,09 EUR/měsíc) a příspěvku v naturáliích (ubytování + event. také částečná refundace cestovních nákladů)

Výběrové řízení: strukturovaný životopis a motivační dopis ve francouzštině zasílejte do 31/03/2012 na adresu contact@residence-newrochelle.com.